Sháníte letenku s nejlepší cenou?

zajezd praha fotbal

Zájezdy na ME 2020 |
Kancelář Praha 3 - Žižkov. V Zahrádkách 2756/5 130 00, Praha 3 Otevřeno PO - PÁ: 9:00 - 17:00 hod.
Kalendář akcí - - prodejní a rezervační systém
Za věcnou správnost, pravdivost a aktuálnost veškerých údajů zodpovídají organizátoři (pořadatelé, producenti), kteří zde mají možnost své informace aktualizovat.Pro složitější hledání je k dispozici nápověda a členění podle turistických regionů nebo
ODBOR PŘÁTEL SLAVIE – Společně od roku 1964
Fotbalový oddíl SK Slavia Praha – Odbor přátel, Vladivostocká 1460/10, Vršovice, 100 00 Praha, IČ: 45249865, MS v Praze EMAIL RubberSoul by
Last Minute zájezdy i all inclusive od 300 CK |
Vyberte si Last Minute dovolenou od 300 CK. Garance stejné ceny Last Minute all inclusive zájezdu jako u pořádající CK včetně všech slev. Last Minute zájezdy od CK Fischer, Čedok, Exim a 300 dalších.
- Soutěže
Zapojte se do soutěže na a vyhrajte dvě vstupenky na čtvrteční zápas Evropské ligy, v němž fotbalisté Sparty nastoupí v 19 hodin na Letné proti Asterasu Tripolis.
Zájezdy a vstupenky na fotbal, tenis, hokej, F1, koncerty ...
Zájezdy a vstupenky na sportovní a hudební akce po celém světě. Zájezdy na zahraniční koncerty a festivaly. Zájezdy na fotbal, hokej, tenis a formule 1.
Zájezdy na fotbal |
Kancelář Praha 3 - Žižkov. V Zahrádkách 2756/5 130 00, Praha 3 Otevřeno PO - PÁ: 9:00 - 17:00 hod.
Fotbal | Zprávy ze Sportu | – aktuální zprávy
Aktuální zprávy z fotbalu. Český a zahraniční fotbal, reprezentace, Evropský pohár a Liga mistrů. Fotbal na – aktuální zprávy.
Kam za dokonalým fotbalem? | Fotbal Magazín
Těm ostatním prozradíme, že nabízíme zájezd na Arsenal, který je lákavou možností, jak vidět kvalitní fotbal přímo ze stadionu Emirates, který pojme více než 60 000 diváků. Jelikož je pravidelně plno, o dokonalou atmosféru je postaráno.
Zájezdy na fotbal - Anglická liga Premier League -
Chtěl by si užít pořádný zápas anglické Premier League naživo? Jasně! Dopřejte mu jedinečnou možnost vyrazit na fotbalový zájezd do Anglie a vychutnat si pohled na hvězdy týmů jako Arsenal, Chelsea, Liverpool nebo třeba Manchester United. Každý fotba

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky