Sháníte letenku s nejlepší cenou?

staroveky egypt králové kultura

Starověký Egypt –
Celý Egypt pak byl rozdělen na řadu krajů, jejíchž správci měli řadu pravomocí. Ke správě sloužil i početní úřednický aparát písařů, kteří měli i řadu dalších znalostí, vyznali se třeba ve finančnictví, technické či vojenské oblasti.
Světově unikátní výstava zavede návštěvníky do starověkého...
Starověký Egypt již stovky let přitahuje archeology z celého světa k odhalování jeho tajemství. Více jak tři tisíce let trvající a rozvíjející se
Starověký Egypt. Sluneční králové rozzářili Národní muzeum...
Cenu malé jaderné elektrárny má výstava Sluneční králové. Návštěvníci Národního muzea uvidí téměř 300 historických předmětů ze starověkého Egypta starých až 5000 let.
Atlas starověkého Egypta | Lingea s.r.o.
Starověký Egypt je jednou z dávných civilizací, jejíž obraz nám připadá velmi blízký, ale bližší seznámení určitě přinese mnohá překvapení.
Starověký Egypt a jeho historie - Starověký Egypt
Starověký Egypt je z historického hlediska nejstarší stát na světě. Tak jako každá říše, prošel si také Egypt několika vzestupy a pády.
Egypt v Archaickém období - Starověký Egypt
Podle některých pramenů se první člověk objevil v Egyptě již 700 000 let př.n.l. Nejstarší stopy člověka jsou kamenné nástroje v údolí Nilu.
Staré království Dynasties starověkého Egypta - 2022
Období starého království trvalo od roku 2686 př.nl do roku 2181 př.nl. Tento věk viděl 3. až 6. dynastie a stavbu jejich mnoha architektonických zázraků.
Kultura a paměť ve starověkém Egyptě I
Egypt doby faraonů nezná žádnou "nacionální" historiografii, která by se třeba i jen vzdáleně podobala biblické. Soupisy králů nepředstavují nástroj historického záznamu, nýbrž měření času.
Starověký Egypt na dlani -
Egypt - populárně naučná publikace o starověkém Egyptě.
Starověký Egypt
Historie starověkého Egypta řádně začíná sjednocením Egyptského státu, které nastalo někdy kolem roku 3150 př. n. l. Menes, který sjednotil Horní a Dolní Egypt, se stal prvním králem - faraonem.

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky