Sháníte letenku s nejlepší cenou?

rodičovská dovolená s pro postižené vejprty

Rodičovská dovolená a proplacení dovolené | Mateřská.org

Proplacení nevyčerpané dovolené, je možné pouze při ukončené pracovního poměru. Nárok na čerpání dovolené, je buď ihned po skončení mateřské dovolené (ještě před začátkem rodičovské), nebo až po skončení rodičovské dovolené.

Kdy končí rodičovská dovolená | Mateřská.org

Je nutné rozlišovat rodičovskou dovolenou a rodičovským příspěvkem. Jedná se totiž o dvě zcela různé věci, s odlišnými podmínkami. Rodičovská dovolená je (jak již z názvu vyplývá), pracovní volno (dovolená) bez náhrady mzdy, kterou je...

Kalkulačka rodičovská dovolená 2020 (rodičovský příspěvek...

Rodičovský příspěvek je sociální dávka, na kterou má nárok každý, kdo pečuje o nejmladší dítě v rodině (do jeho max. 4 roků). Výše rodičovského příspěvku se v roce 2020 zvýšila. Od 1.

Rodičovská dovolená a odchod na MD, návrat z mateřské dovolené...

Rodičovská dovolená a odchod na MD, návrat z mateřské dovolené (rodičovské dovolené) v dotazech právní poradny Hledám

Rodičovská dovolená a rodičovský příspěvek | Články | Právo pro...

Termín „rodičovská“ v sobě pro mnohé zahrnuje jak rodičovskou dovolenou, tak rodičovský příspěvek. Je však nutné pamatovat na to, že se jedná o dva různé pojmy. V tomto článku si vysvětlíme, v čem se tyto pojmy liší a zodpovíme si odpovědi...

Kalkulačka – rodičovský příspěvek 2022

Rodičovský příspěvek, je sociální dávka, na kterou má nárok ten, kdo se stará o nejmladší dítě v rodině (do 4 roků dítěte). Rodičovský příspěvek je ve výši 300 000 Kč (nebo 450 000 Kč pokud se jedná o dvojčata).

rodičovská dovolená |

Rodičovská dovolená přísluší matce dítěte po skončení mateřské dovolené a otci od narození dítěte, a to v rozsahu, o jaký požádají, ne však déle než do doby, kdy dítě dosáhne věku 3 let.

Rodičovská dovolená -

Rodičovská dovolená se poskytuje matce či otci dítěte po skončení mateřské dovolené nebo ode dne narození dítěte rodiči, který nemá nárok na PPM (peněžitá pomoc v mateřství) a to vždy pouze na nejmladší dítě v rodině.

Nárok na dovolenou a mateřská či rodičovská dovolená | Odkazy...

Nebo zda naopak chcete dostávat rodičovskou delší dobu Zobrazit více →

Rodičovská dovolená a OSVČ | Kalkulačka online

Minimální nemocenské pojištění, je v roce 2022 ve výši 147 Kč. Pokud není placeno nemocenské pojištění, pak není nárok na PPM a po porodu je nárok na rodičovský příspěvek.

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky