Reklamace a výměna zboží

Reklamaci, vrácení či výměnu zakoupeného zboží na eshopu, lze uplatnit osobně v kamenné prodejně v Bavorské Rudě nebo zaslat poštou na adresu: 

SPORT PÖSCHL

P.O.BOX 2

34004 Železná Ruda

 

 

Veškeré dotazy týkající se vrácení zboží, jeho výměny, či případné reklamace Vám rádi zodpovíme na telefonu 00420/602 429 333

či e-mailu info@sport-poeschl.cz. 

 

 

Záruční podmínky a reklamace

Záruka na zboží zakoupené v internetovém obchodě https://www.sport-poeschl.cz se řídí platnými zákony. Standardní záruční doba je 18-24 měsíců, případně 12 měsíců, pokud je Kupující podnikatelský subjekt (na faktuře je uvedené IČO a/nebo DIČ). Záruka se vztahuje na všechny vady omezující možnost řádného použití zboží. Záruka se ale nevztahuje na opotřebování běžným užíváním.

Kupující při reklamaci napíše na email info@sport-poeschl.cz podrobnosti k reklamaci. Během dvou dnů Prodávající odpoví Kupujícímu buď na email nebo telefonicky a poskytne informace ohledně dalšího postupu reklamace.

Prodávající či servisní středisko posoudí oprávněnost reklamace vady na zboží a po posouzení vyrozumí zákazníka telefonicky či emailem o způsobu vyřízení reklamace. Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. třicetidenní.

Odstoupení od smlouvy

Zákazník má právo vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží podle §53, odst. 7 a § 54 občanského zákoníku. Zboží musí být v neporušeném originálním obalu, nesmí vykazovat známky použití, nesmí být jakkoli poškozeno a musí být vráceno včetně všech dokumentů a dodacího listu. Zboží odeslané nejpozději 14. den ode dne převzetí na adresu prodávajícího bude překontrolováno a následně bude vyplacena částka kupní ceny na číslo bankovního účtu uvedené zákazníkem.