Sháníte letenku s nejlepší cenou?

rakousko chorvatsko split

Split, Chorvatsko 2022 |
Pohodlný nákup dovolené se - pestrá nabídka zájezdů od významných cestovních kanceláří do celého světa. Denně nové Last Minute nabídky.
Split - Chorvatsko - dovolená a turistické informace
Diokleciánův palác (Dioklecijanova palača) je bezpochyby nejvýznamější stavební památkou ve měste Split. Palác byl dokončen roku 305 n.l. a jak název napovídá jednalo se o sídlo římského císaře Diokleciána.
Split dovolená 2022, Chorvatsko - zájezdy od 300 CK - Invia
Dovolená Split 2022. Porovnejte si ceny zájezdů do destinace Split, Chorvatsko od více než 300 pojištěných CK. Invia garantuje nejnižší cenu na trhu včetně všech slev a akcí.
Split - Historie |
Split je největší město a přístav na chorvatském pobřeží, hlavní hospodářské, kulturní a dopravní středisko střední Dalmácie. Historické památky reprezentuje především antický Diokleciánův palác zapsaný na seznamu Unesco.
Příjezdové trasy do Splitu |
Příjezdové trasy z České republiky do Chorvatska: Split
Split, Chorvatsko: 15 věcí, které na dovolené prostě musíte...
K tradičním destinacím, které Češi během dovolené navštěvují, patří Chorvatsko. Ideální destinací, kde je můžete propojit městkou dovolenou plnou kultury s turistikou v přírodních parcích a výlety na chorvatské ostrovy je Split, Chorvatsko.
Cesta do Chorvatska autem 2022 - Trasy, Ceny |
Vydejte se do Chorvatska bezpečně a správnou cestou. Pomůžeme vám ji vybrat. Na výběr máte 6 nejčastějších tras z Česka Jaké poplatky vás čekají a na co si dát pozor?
Split |
Split je největší město a přístav na chorvatském pobřeží, hlavní hospodářské, kulturní a dopravní středisko střední Dalmácie. Historické památky reprezentuje především antický Diokleciánův palác zapsaný na seznamu Unesco.
Základní informace o Splitu zájezdy, ubytování...
Odcestovat Vám pomůže s nákupem a výberem dovolené přes internet. Výhodné zájezdy, ubytování i levné letenky. Informace o všech hlavních turistických destinací.
Kudy do Chorvatska. Jak nejlépe dojet do Splitu či Rovinje...
Všechny tři uvedené trasy začínají dálnicí D1 a mají stejnou závěrečnou část, dálnici A1 ze Záhřebu do Splitu. S minimem zastávek za ideálního stavu bez kolon a front na hranicích se dá trasa dlouhá cca 1080 km ujet do 11 hodin, je tedy...

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky