Sháníte letenku s nejlepší cenou?

3 z itálie

Itálie – informace, zajímavosti | Cestovinky
Když se řekne Itálie, co se vám vybaví jako první? Krásné pobřeží, výborná kuchyně, pizza, špagety, víno, antické památky v Římě.
Itálie s dětmi – Akční rodiče
Máme za sebou už druhý skvělý road trip po Itálii a rádi se s vámi podělíme o tipy na zajímavá místa, ubytování i konkrétní výlety. Máme pro Vás kupu praktických informací, které jsme my před cesto…
Fotoreport: 3IT v Itálii |
Lignano Sabbiadoro Verona Modena Maranello Bologna Rimini. Tak zněl plán cesty 5 členů našeho týmu, kteří se vydali na cestu po Itálii. Pondělí a úterý jsme strávili v Lignano Sabbiadoro.
3 italské vánoční zvyky a tradice, které vás překvapí - Itálie...
Poznejte 3 zajímavé vánoční tradice z Itálie, které vám ukážou, co patří v Itálii k Vánocům.
Itálie
Pokud máte v úmyslu v Itálii pracovat nebo pobývat déle než 3 měsíce, potřebujete získat "číslo sociálního zabezpečení", italsky "codice fiscale".
Hotel Carolin, Itálie Rimini - 3 490 Kč Invia
Prohlédněte si recenze hotelu Carolin, a volné termíny Last Minute zájezdů do hotelu Carolin, včetně všech slev. Pestrá nabídka dovolených do hotelu Carolin na největším online prodejci zájezdů v ČR.
Vinařské oblasti Itálie 3/3 – Alkohol Drink
Z modrých odrůd se nejvíce pěstuje Sangiovese, Montepulciano, Cesanese a Merlot, Aprilia, Cerveteri, Cori, Colli Lanuvini a Velletri.
3 dny u moře, Caorle, Veneto, Itálie | Caorle, Itálie - CK Eva...
Odjezd z Caorle zpět v sobotu cca v 18.00 hod a příjezd do ČR v neděli v ranních hodinách.
Itálie | Havex-auto s.r.o.
Trasy na dovolenou Tipy na výlet Dopravní a místní předpisy Počasí a průměrné teploty Slovník Užitečné kontakty Jak cestovat s dětmi/zvířaty Kudy autem do Itálie Do Itálie je z ČR možné se dostat přes Německo nebo Rakousko.Pokud se chystáte...
Lidé v Itálii - jací jsou Italové | CK Mundo
Itálie je také neodmyslitelně spojena s Vatikánem a přítomností papeže. O síle víry svědčí také obrovské množství kostelů po celé zemi a velmi oblíbené oslavy Vánoc a Velikonoc.

97% nadšených zákazníků

Nejrozšířenější online nabídka letenek

Garantovaná nejnižší cena

Akční lety za příznivé ceny

Všechny levné letenky do celého světa na jednom webu.

Prozkoumat letenky